O autorzeMichał Wieczorek. Rocznik '88. Warszawiak. Lubi Kraków, kocha Gdynię. Czyta książki podróżnicze i jeździ pociągiem. Studiował bałtystykę, ale od Bałtów woli Bałkany.

O muzyce pisze od 2007 roku. Współpracuje z portalem Soundrive, Czasem Kultury, Radiowym Centrum Kultury Ludowej i Dwutygodnikiem. Publikuje/publikował w GaMie. Nowej Gazecie Magnetofonowej, starej Gazecie Magnetofonowej, Uwolnij Muzykę!, Electric Nights Magazine, T-Mobile Music, Onet Muzyka, Noisey Polska, Red Bull Muzyka, Bandcamp Daily, tygodniku POLITYKA, Gazecie Wyborczej, portalu I Rate Music i magazynie muzycznym M/I. Prowadzi audycję Na obrzeżach w Radiu Kapitał.

Nie o muzyce pisze do magazynu Spider's Web+. Ocenia muzykę na Rate Your Music, czasem krótko zrecenzuje książkę na Goodreads.

Współorganizuje gdyński festiwal kultur świata Globaltica.

kontakt: email, Twitter.

1 komentarz:

 1. Cześć Michał!
  Pozdrowienia w czasach...teraźniejszych. Muzyka nie przestaje grać :) Chciałam ci polecić po posłuchania naszą kapelę world music z Pragi.
  www.korjen.cz
  Dużo podróżowaliśmy za muzyką (na Bałkanach nakręciłam film o śpiewaczkach pieśni tradycyjnych:) więc Bałkany na płycie usłyszysz
  Wydaliśmy jesienią płytę w Indies Scope, a teraz - jak u wszystkich cisza...ale wierze, że tej pauzy też ludzkość potrzebuje.
  Wspieramy się. Życzę dużo dobrego i muzyki zawsze!

  Masz tu dużo ciekawej muzyki - dzięki Ci za nią!!!

  pozdrowienia,
  Ewa
  ewa.zurakowska.szpiech@gmail.com

  OdpowiedzUsuń