niedziela, 31 stycznia 2021

Nic dwa razy się nie zdarza?


Niecały rok temu żegnałem się z Gazetą Magnetofonową, kwartalnikiem, któremu zawdzięczam wiele swoich najlepszych tekstów. W 2021 roku Magnetofonowa wraca. Pod zmienioną nazwą - GaMa. Nowa Gazeta Magnetofonowa - bo i forma zmieniona.

GaMa będzie dwumiesięcznikiem. Nie tylko o o polskiej muzyce i nie tylko o muzyce. Będziemy pisać o filmach, książkach, grach i komiksach i opowiadać przez ich pryzmat o współczesnym społeczeństwie. Będziemy tez o nim pisać bezpośrednio. W pierwszym numerze podsumowujemy 2020, ten zbyt długi rok. Ja piszę o płytach nagrywanych w domach również przez największe gwiazdy i jak ta miana odbiła się na ich muzyce, bo przecież domowe studia to standard w niezalowym światku (i o nim też trochę piszę). Do tego dorzucam kilka słów o swojej płycie roku (no, trochę więcej niz kilka) i książce, która zrobiła na mnie największe wrażenie w minionych 12 miesiącach (ale nie nazwałbym tego debiutem krytyka literackiego).

A to dopiero początek. Pracujemy w pocie czoła nad kolejnymi numerami. Jest na co czekać. Pierwszy numer trafi do sprzedaży w lutym, tutaj możecie go zamówić w przedsprzedaży, a tutaj - prenumeratę z dostawą do domu, do czego zachęcam. Bez was nam się nie uda.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz