“The Provider” to przełom w twórczości Bilińskiego. Nie dlatego, że nagrywał ją w Stanach. Porzuciwszy indie folk Tobiasz wreszcie znalazł własny głos.Napisałem o czwartej płycie Coldair dla Uwolnij Muzykę!
Szukaj na tym blogu
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą indie soul. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą indie soul. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 25 stycznia 2016
Coldair - "The Provider"
Subskrybuj:
Posty (Atom)
