Na obrzeżach
Strony
(Przenieś do…)
Strona główna
O autorze
O blogu
Recenzje
Wywiady
Koncerty
Artykuły
Radio Kapitał
▼
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
autotune
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
autotune
.
Pokaż wszystkie posty
piątek, 7 czerwca 2013
5x7": czerwiec
›
Miało być co miesiąc, trochę się spóźniłem, dlatego w czerwcu będą dwa odcinki 5x. Boy Friend - "Love Dropper / D'Arrest...
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer